Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.

rowerowy23

 wrzes23

GBO - Har2024

gimnas23 

 

  lokalu RD 2023

 

 zelslo

        zegar
   słoneneczny

 

Biuletyny:  

Grudzień-2019

Sierpień-2019

Czerwiec-2019

Grudzień-2018

Czerwiec-2018

Marzec-2018

Grudzień-2017

 

Przegląd na najładniejszy balkon i ogródek przydomowy w 2020 roku był nietypowy. Wszystkiemu jest winien wirus Covid 19, który zdominował styl  życia w całym kraju. Z powodu zamknięcia szkoły i siedziby Rady Dzielnicy zgłoszenia do przeglądu odbyły się podczas spotkań mieszkańców i członków RD na terenie dzielnicy. Zgłosiły się 4 odważne osoby, które pomimo trudności postanowiły zaprezentować swoje osiągnięcia hodowlane roślin i krzewów. Zgłoszono 3 ogródki przydomowe i jeden balkon. Komisja przeglądu dokonała indywidualnej oceny zaprezentowanych zieleńców i zrobiła dokumentacje fotograficzną roślin. Wszystkie ogródki przydomowe były bardzo ładne i zadbane. Balkon również prezentował się bardzo dobrze. Komisja przeglądu przyznała upominki o tematyce ogrodniczej, które zostaną niebawem wręczone laureatom wraz z pamiątkowymi dyplomami udziału w tegorocznym przeglądzie. Z powodu powracającej pandemii i narastającym zarażeniom wirusem Rada Dzielnicy nie przewiduje w tym roku uroczystego spotkania w siedzibie Rady. Rozdanie upominków odbędzie się poprzez zaniesienie ich przez członków komisji przeglądu do laureatów z zachowaniem wszelkich zasad ostrożności. Tegorocznymi laureatami przeglądu zostali:


- Jerzy Cąpała ul. Kopernika- laureat w kategorii najładniejszy balkon,

- Władysław Buchowski ul. Wielkiej Niedźwiedzicy- laureat 1 miejsca w kategorii najładniejszy ogró-dek przydomowy,

- Krzysztof Czarnecki ul. Syriusza- - laureat 2 miejsca w kategorii najładniejszy ogródek przydomowy,

- Elżbieta Kirzka ul. Andromedy- laureatka 3 miejsca w kategorii najładniejszy ogródek przydomowy.

Gratulujemy i dziękujemy za udział w naszym corocznym Przeglądzie na najładniejszy balkon i ogródek przydomowy. Wszystkich mieszkańców zachęcamy o dbałość o otoczenie swoich budynków i balkonów. To nasze, mieszkańców zaangażowanie w upiększanie i pielęgnowanie otoczenia, w którym żyjemy sprawia radość i poprawia samopoczucie. Patrzenie na piękno przyrody sprawia, że jesteśmy lepsi i radośniejsi.
 

Organizatorzy przeglądu:

Rada Dzielnicy Kopernika


Gliwice 2020 r.

E. Kirzka        J. Cpaa        K. Czarnecki       W. Buchowski

 
 
Rada Dzielnicy Kopernika 
ul. Kopernika 63
44-117 Gliwice 
 
 
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2
 ( segment „A” niski parter )
 
Dyżury:
 
poniedziałki - od godz 17:00 -18:00